Pierwszy w Polsce blog
o mikrolutowaniu

Serwis mikroskop MSI Hot Air

Witam Cię na moim blogu
o mikrolutowaniu! Właśnie trafiłeś na mój pierwszy artykuł. To właśnie na moim blogu będziesz uczyć się naprawy iPhone od podstaw.

Ze swojej wrodzonej niecierpliwości nie potrafiłem dłużej czekać
z zamieszczaniem pierwszych treści. Jako, że niniejsza strona nie jest jeszcze zbudowana do samego końca, postanowiłem pogodzić te dwa wyzwania.
Dlatego zamieszczam pierwszy artykuł kontynuując jej rozbudowę.

Cel powstania bloga

Moją myślą przewodnią stworzenia strony było dotarcie do osób, które są zainteresowane naprawami płyt głównych smartfonów. W szczególności będziemy skupiać się na tematyce napraw urządzeń z logiem “nadgryzionego jabłka”.

Jeśli posiadasz już jakąś wiedzę na powyższy temat lub prowadzisz swój własny serwis telefonów komórkowych, w którym na co dzień “otwierasz” różnego rodzaju urządzenia w celu wymiany baterii lub zmieniasz popękane ekrany – ta strona pomoże Tobie zrobić kolejny krok w biznesie. Nauczy Cię zrozumieć jak działa płyta główna, jak diagnozować poprawnie usterki oraz wykonać zaawansowane naprawy na poziomie 3 mikrolutowania (z ang. level 3 of microsoldering). Bez obaw, dowiesz się w kolejnych wpisach o poziomach napraw w branży serwisów GSM. Zapoznasz się również z innymi ciekawymi tematami, ściśle związanymi z naprawami płyt głównych.

Jeśli nie posiadasz żadnej wiedzy a chciałbyś nauczyć się od zera teorii oraz zastosowania jej w praktyce strona www.mikrolutowanie.pl jest również dla Ciebie. W przyszłości na mojej stronie dostępne będą kursy on-line, które będą skupiać się na zrozumieniu funkcjonowania płyt głównych iPhone’a, diagnozowaniu usterek, czytaniu schematów oraz diagramów blokowych.

Wierzę, że uda nam się stworzyć społeczność, w której będziemy dzielić się swoją pasją jaką jest lutowanie pod mikroskopem. Zachęcam do komentowania i dzielenia się waszymi spostrzeżeniami :).

Zapisz się na newsletter

Leave a Comment